Париж накрила смертельна спека: за добу померли 109 людей

Париж накрила смертельна спека: за добу померли 109 людей

У Парижі на тлі аномальної спеки за одну добу служба екстреної медичної допомоги Samu констатувала 109 смертей - у понад 15 разів більше, ніж зазвичай. Медики повідомляють про критичне навантаження на систему охорони здоров'я, тоді як влада Франції продовжує боротися з наслідками екстремальної спеки.

Про це пише «ZN.UA».

За той самий період служба екстреної допомоги отримала близько 3400 викликів, зафіксувала 30 випадків зупинки серця та дихання, а також зареєструвала пацієнтку з температурою тіла 43,7°C, яка перебувала у стані тяжкої гіпертермії.

У п'ятницю ввечері влада також повідомила про загибель чоловіка, який потонув у каналі Сен-Мартен у 10-му окрузі Парижа.

Мер Парижа Еммануель Грегуар повідомив у соцмережі X, що чоловік купався поза межами дозволеної зони та в неробочий час пляжу. Вік загиблого не уточнюється.

Минулого тижня цей канал офіційно відкрили для купання.

Раніше міністерка спорту Франції повідомляла, що від початку хвилі спеки в країні вже сталося 55 смертей на воді.

За даними державної мережі лікарень Парижа AP-HP, чотири служби Samu — Парижа, О-де-Сен, Сена-Сен-Дені та Валь-де-Марн — за останній тиждень зафіксували зростання кількості викликів на 80%.

У п'ятницю навантаження на відділення невідкладної допомоги було «винятково високим» — на 36% більше, ніж у звичайний день, і на 8% більше, ніж днем раніше.

Хоча хвиля спеки поступово слабшає й очікується, що максимальні попередження буде скасовано вже ввечері неділі, у суботу 35 департаментів Франції все ще перебували під найвищим — червоним — рівнем небезпеки через спеку.

Читайте також:

Можливо зацікавить