Передчасно пішов з життя директор ліцею на Волині
![Передчасно пішов з життя директор ліцею на Волині](https://vsn.ua/storage/news/GjiipKNNWM92tDXuaHjk9bh0Awwzo8BSLgO3ScIQ.png)
Передчасно пішов з життя директор Заболотцівського ліцею Литовезької громади Ярослав Васильович Матящук.
Серце чоловіка зупинилося у вівторок, 13 лютого, - повідомили на сторінці гуманітарного відділу Литовезької ТГ у фейсбуці.
«Пішов з життя добрий, щирий, мудрий керівник. Кожен, хто працював з Ярославом Васильовичем, знав його як світлу, фахову, наполегливу людину. За роки роботи в освіті він пройшов шлях від вчителя до директора школи. Хай добрий, світлий спомин про Ярослава Васильовича завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Хай душа його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Вічна і світла пам'ять!», - йдеться у дописі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлого.