Переживає другу за життя війну: волинянка відзначила 100-річний ювілей

Переживає другу за життя війну: волинянка відзначила 100-річний ювілей

У середу, 1 лютого, свій поважний 100-літній ювілей відзначає жителька Камінь-Каширської громади - Домініка Василівна Залуська.

Про це повідомили у громаді .

Цього дня до іменинниці у її рідне село Бузаки завітав міський голова Віктор Пась, який привітав жінку зі святом та вручив подарунки.

«Для мене честь сьогодні вітати вас зі сторіччям, адже на своєму життєвому шляху вам довелося пережити чимало подій, які стали вирішальними у становленні української держави. На жаль, ви були свідком воєнних і післявоєнних подій, сьогодні знову свій 100-літній ювілей змушені зустрічати у час боротьби з російськими окупантами. Але я щиро вірю і бажаю вам дочекатися Перемоги України над ворогами. Від імені громади сердечно вітаю вас із днем народження. Нехай ваші рідні та близькі обдаровують турботою, теплом, любов'ю. Міцного вам здоров'я, радості, добра, спокою у душі та Божого благословення на довгі роки», - зауважив Віктор Іванович.

Переживає другу за життя війну: волинянка відзначила 100-річний ювілейПереживає другу за життя війну: волинянка відзначила 100-річний ювілей

Читати також: 

  • Дев’яностолітній ювілей зустріла минулого понеділка жителька села Городне на Волині Ніна Миронівна Свиновей.
  • У день Різдва Христового свій 90-річний ювілей відсвяткувала найстарша жителька села Кобче, що неподалік міста Рожище, Анастасія Прохорівна Ткачук.
  • На Волині урочисто відзначили 90-річний ювілей першої волинянки, яка здобула вчене звання доктора наук. Колишні колеги та представники влади привітали Луїзу Оляндер в стінах Волинського національного університету, де вона працювала із 1966 року.

Можливо зацікавить