Після 20 місяців полону: на Волині зустріли захисника Сергія Сагаля

Після 20 місяців полону: на Волині зустріли захисника Сергія Сагаля

У селі Вербка Дубівської громади з квітами та прапорами зустріли захисника України Сергія Сагаля, який після 20 місяців у полоні повернувся додому.

Як повідомили на фейсбук-сторінці громади, на зустріч із прапорами та квітами прийшли рідні, близькі, друзі, сусіди та мешканці громади. Для родини Сергія цей день став особливим - повернення воїна додому є не лише особистою радістю, а й символом єдності та незламності українського народу.

«Дякуємо Сергію і кожному, хто боронить Україну!» - зазначили у громаді.

Ця подія стала для жителів громади не тільки моментом радості, але й знаком надії на вільне та щасливе майбутнє держави.

Читайте також:

Можливо зацікавить

У селі на Волині через сказ у лисиці запровадили карантин

У селі на Волині через сказ у лисиці запровадили карантин

Після тяжкої хвороби відійшов у вічність воїн з Волині Микола Михалевич

Після тяжкої хвороби відійшов у вічність воїн з Волині Микола Михалевич

Серце зупинилося у шпиталі: на Волині поховали воїна Юрія Більшевича
фото

Серце зупинилося у шпиталі: на Волині поховали воїна Юрія Більшевича

У центрі Луцька встановили фотостенд із понад 300 світлинами зниклих безвісти та полонених захисників
відео
фото

У центрі Луцька встановили фотостенд із понад 300 світлинами зниклих безвісти та полонених захисників

Помер у шпиталі: «на щиті» на Волинь повертається Герой Юрій Більшевич. Просять гідно зустріти

Помер у шпиталі: «на щиті» на Волинь повертається Герой Юрій Більшевич. Просять гідно зустріти

Військовий з Волині Юрій Більшевич помер у Львівському шпиталі

Військовий з Волині Юрій Більшевич помер у Львівському шпиталі

З полону звільнили захисника з Волині Віктора Фіялка: що відомо про Героя

З полону звільнили захисника з Волині Віктора Фіялка: що відомо про Героя

Україна повернула з полону 185 захисників: серед звільнених — четверо волинян

Україна повернула з полону 185 захисників: серед звільнених — четверо волинян

«Якщо не знав гімн Росії – били шокерами»: спогади військового з Волині після 19 місяців полону
фото

«Якщо не знав гімн Росії – били шокерами»: спогади військового з Волині після 19 місяців полону