Після понад 2 роки невідомості на рідну Волинь «на щиті» повертається Герой Олександр Барилюк
У Шацьку громаду «на щиті» повертається Герой Олександр Барилюк із села Світязь.
Траурний кортеж прибуде до Шацька у середу, 3 червня орієнтовно о 12:00. Далі труну з тілом захисника понесуть до Алеї памʼяті Героїв, де відбудеться громадянська панахида. Про це повідомили у Шацькій селищній раді.
Після цього буде звершено чин відспівування в Свято-Михайлівському храмі Шацька.
Потім - прощання з Героєм у його домі в селі Світязь і поховання на місцевому кладовищі.
Просять жителів громади гідно зустріти Героя, створивши живий коридор шани і встеливши квітами його останню дорогу додому.
3 червня в Шацькій громаді - день жалоби.
З 13 листопада 2023 року воїна вважали зниклим безвісти. На жаль, саме цього дня під час виконання бойового завдання на Донеччині захисник загинув. Його особу вдалося встановити за результатами ДНК-експертизи.
Редакція ВСН висловлює щирі співчуття родині воїна. Світла пам'ять Герою!