Пройшов не одну сотню кілометрів фронтових доріг: на Волині помер ветеран Другої світової війни
![Пройшов не одну сотню кілометрів фронтових доріг: на Волині помер ветеран Другої світової війни](https://vsn.ua/storage/news/P0pD78L5bhi561niXKBX9JjHIgk7EG5wFwrvb5du.png)
Помер один із останніх на Ковельщині ветеранів Другої світової війни Іван Турик із села Ситовичі Поворської громади.
Про це повідомив заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло у фейсбуці.
Свій бойовий шлях Іван Турик розпочав в лавах УПА. Про офіційне завершення тої війни боєць дізнався перебуваючи в складі військ Червоної армії на березі Жовтого моря в Порт-Артурі. Та війна для фронтовика так і не завершилась, адже він мріяв дожити до того часу, коли Україна стане вільною від московської навали.
Ветерану було майже 96 років. Та навіть у такому зрілому віці він був в строю. Іван Турик на пам'ять знав чимало творів з «Кобзаря» Шевченка. Добре, до деталей, пам'ятав про свої перші бойові повстанські пригоди, про довгі фронтові дороги. Ще минулого літа журився на неслухняність пальців рук, а так би неодмінно застосував набуте в УПА кравецьке мистецтво, аби шити нашим українським захисникам військову амуніцію.
![Пройшов не одну сотню кілометрів фронтових доріг: на Волині помер ветеран Другої світової війни](https://vsn.ua/storage/image-icons/td0eQvK8G96XQJkDEc6VtiyIKqG9fmWXIvxmQao5.jpg)
![Пройшов не одну сотню кілометрів фронтових доріг: на Волині помер ветеран Другої світової війни](https://vsn.ua/storage/image-icons/IP6gRBsoKxxCNfjOfZGaZ3UDE41GKZehSWTLc3cn.jpg)
«Пройшовши не одну сотню кілометрів воєнних доріг, побувавши в багатьох країнах, все ж казав, що своя земля наймиліша та найгарніша. Тож нехай вона буде пухом для ветерана», – йдеться в дописі.