Рішення зустріли оплесками: у громаді на Волині у московського патріархату забрали право на оренду землі

Рішення зустріли оплесками: у громаді на Волині у московського патріархату забрали право на оренду землі

У Володимирській громаді скасували договори оренди землі під церквами московського патріархату. Також на сесії одноголосно заборонили діяльність УПЦ московського патріархату у громаді.

Таке рішення прийняли у п'ятницю, 21 квітня, - пише Буг.

Міська рада Володимира вирішила розірвати договори оренди із Володимир-Волиснькою єпархією УПЦ МП, Успенським собором та Миколаївською церквою.

Відповідне рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату  на території Володимир-Волинської міської територіальної громади прийняли депутати на позачерговій сесії міської ради 21-го квітня».

Враховуючи рішення Волинської обласної ради від 11-го квітня за №21/2 «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Волинської області», міська рада вирішила:

  • Припинити Свято-Успенському кафедральному собору Української Православної церкви право постійного користування земельними ділянками: площею  1,4 га  – для обслуговування культової спадщини за адресою м.Володимир вул. Соборна,25; площею 0,10 га  кадастровий номер для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою м. Володимир вул. Соборна, 1.
  • Припинити управлінню Володимир-Волинської єпархії Української Православної церкви право постійного користування земельними  ділянками площею 0,028 га кадастровий номер для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Володимир вул. Старицького 59/2; площею 0,064 га кадастровий номер 0710200000:01:003:2578 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Володимир вул. Івана Багряного, 36.
  • Припинити Свято-Миколаївській громаді Української православної церкви право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2632 га. кадастровий номер для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою м. Володимир вул. Миколаївська, 20.

Тако, як повідомив народний депутат Ігор Гузь, міська рада одноголосно підтримала рішення про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території громади.

Нагадаємо, у Нововолинській громаді на сесії припинили право постійного користування земельними ділянками Свято-Вознесенському храму (Степана Бандери, 68), Свято-Успенськомому чоловічому монастирю (с. Низкиничі) та церкві Святого великомученика і цілителя Пантелеймона (вул. В. Вернадського).

Читайте також:

Можливо зацікавить