«Рідні не хотіли бачити представників влади»: що каже староста села на Волині, де односельчани не зустріли воїна з полону

Староста села Залісся Олег Семенюк заявив, що місцева влада не була поінформована про приїзд військового Анатолія Буряка, який понад два роки провів у російському полоні. За його словами, рідні захисника не повідомили громаду, а також не хотіли бачити представників влади на зустрічі.
Анатолій Буряк нещодавно повернувся додому, але на зустріч вийшли лише найближчі — рідні та кілька сусідів. Це викликало хвилю обурення в соцмережах: чимало жителів села стверджують, що просто не знали про його повернення, інакше обов’язково прийшли б привітати. Про це пише Конкурент з посиланням на сюжет телеканалу Конкурент TV.
Нагадаємо, старший солдат Збройних сил України Анатолій Буряк із села Залісся Сошичненської громади, який понад два роки провів у російському полоні, повернувся додому.
Проте зустріч, яка мала б стати подією для всього села, відбулася без належної уваги. Зустрічати захисника прийшли лише найближчі – родина та кілька односельців. У коментарях до публікацій про його повернення люди обурюються: багато хто з мешканців Залісся не знали про прибуття воїна. Кажуть – ніхто не повідомив, не організував збору громади та не було жодного офіційного повідомлення.
Разом з тим староста села Олег Семенюк нарікає, мовляв, ніхто не знав про приїзд Анатолія, бо рідні нікому не сказали.
«Ніхто нічого не знав, знали тільки рідні. Сусіди й ті не знали. Говорять, що ми не готувалися (до приїзду, – ред.), але ми готувалися. Попередньо було домовлено, що замовимо коровай та зустрінемо. Я розумію, що треба було надзвонювати щодня... Але подруга рідних написала коментар, що рідні не хочуть бачити представників влади, тому й не написали в групу села», – каже Семенюк.
Під одним із дописів у мережі справді є коментар, у якому користувачка Тетяна Сильчук пише: «Родина не захотіла, щоб були представники влади, бо на це були вагомі причини, але мова не йшла про односельців». Жінка додала, нібито багато людей знало про приїзд воїна.
Читайте також:
- Додому повертаються четверо захисників з Волині, звільнених з полону
- З полону звільнили 20-річного лучанина Владислава Плахотніка, засудженого в РФ до 18 років тюрми