Сезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринку

чорниця

З початком літа на Волині стартував ягідний сезон. Полуницею люди уже наласувались, на черзі – смачна та корисна чорниця.

Про те, скільки коштують лісові ягоди на ринку у Володимирі,пише Буг.

Ціни уже дещо впали, тиждень тому були й дорожчі, запевняють продавчині. За літрову баночку чорниць просять 100 грн, пів літра – 50 грн, 250 г – можна купити за 25 грн. Чорничний сезон лише стартував, тож ціни зараз найвищі.

Разом із чорницями уже з’явилася лісова суниця. За неї правлять дорожче. 150 грн — літра, 75 грн, – пів літра, і 50 грн за 250 грамів.

Сезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринку

Продавці розповіли, що збирають чорниці, які продають на ринку у Володимирі у лісах Турійщини та Любомльщини. Щоб зібрати 1 літрову банку ягід, необхідно витрати близько 45 хв. Тож праця не з легких.

Довідково: Чорниця – надзвичайно корисні ягоди, які мають у своєму складі багато важливих мікроелементів, що позитивно впливають на здоров’я. Ягоди чорниці регулюють функціональну діяльність травного каналу, підвищують гостроту зору, допомагають при жовчнокам’яній і сечокам’яній хворобах, ревматизмі, екземах, псоріазі, подагрі, при атеросклерозі, гіпертонічній   хворобі та  інших  патологічних станах пов’язаних зі зниженням  міцності стінок  кровоносних  судин та гіпохромній  анемії.

Сезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринкуСезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринкуСезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринкуСезон чорниці: скільки коштують ягоди на волинському ринку

Читайте також:

Можливо зацікавить