При в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталі

При в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталі

У Шацькому національному парку нагадують відвідувачам про необхідність сплачувати кошти за відвідування природоохоронної території.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці нацпарку.

Впродовж літнього відпочинкового періоду на території парку функціонує пост «Венське», на якому встановлена плата за відвідування території парку, згідно ст. 47 Закону України «Про природно-заповідний фонд» та Наказу Шацького НПП №22 від 12.02.2024 року.

Ці кошти використовуються на облаштування рекреаційних зон, зокрема, вивезення сміття та забезпечення здорового відпочинку з дотриманням необхідних санітарних норм.

«Необхідно пам’ятати, що озерні екосистеми зазнають значного антропогенного впливу, тому потребують охорони та дбайливого відношення, як зі сторони відвідувачів парку, так і місцевого населення», - йдеться в повідомленні.

При в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталіПри в'їзді на Шацькі озера збирають плату: деталі

Читайте також:

Можливо зацікавить