Сорочку, яку вишила йому мама, вдягнув вперше і востаннє: історія 22-річного захисника з Волині
22-річний Ігор Климюк загинув 10 січня 2017 року на Луганщині.
Востаннє рідні бачилися з ним, коли Ігор приїхав у відпустку на різдвяні свята, - пише Суспільне.
«Все було вже готове і ми вже збиралися сідати за святковий стіл. І тут син каже: «Мама, попрасуй вишиванку, я хочу її вдягнути». Того вечора він її вдягнув вперше і востаннє», — пригадує Алла Климюк.
За словами жінки, сорочку вишила старшому сину бісером практично за місяць. Розповідає: почала її вишивати ночами, коли Ігор вже брав участь в антитерористичній операції на сході України.
Мешканець Гіркої Полонки Ігор Климюк у 2015 році після строкової служби підписав контракт і пішов служити гранатометником у 24-ту окрему механізовану бригаду. Загинув 22-річний волинянин від осколкового поранення.«Вона дуже близька мені, дуже рідна. Тому що в той час, коли я вишивала, всі думки були про нього, як він там, особливо коли не виходить на зв'язок», — каже волинянка.
З того часу родина, за словами Алли Климюк, в пам'ять про полеглого сина-військовослужбовця на всі свята збирається за столом у вишиванках.
«Зазвичай до цього ми сиділи всі у святковій новій одежі. Того різдвяного вечора за прикладом Ігоря одягнули всі вишиванки. Відтоді на всі свята ми сидимо у вишиванках», — говорить мама загиблого бійця.
Вишиванку, яку захисник одягнув вперше і востаннє, родина Климюків з Луцького району тепер береже як реліквію.
«Для мене вишиванка — це зв'язок з моїм загиблим сином, який на небесах охороняє нас всіх, нашу Україну. А також це символ тих захисників, які боронять нашу державу і захищають нас від російської навали, пришвидшуючи перемогу», — каже Алла Климюк.
Читайте також:
- Віддав наказ на відхід, а сам залишився на полі бою: історія командира з Волині, який пів року вважався безвісти зниклим
- Після двох років після смерті, досі точно невідомі обставини загибелі: Герою з Волині навіки лише 22 роки
- Загинув, рятуючи своїх побратимів з поля бою: спогади про загиблого відеооператора з Луцька Героя Юрія Сілюка