Співом наближають перемогу: на Волині діти зібрали понад пів мільйона гривень на підтримку військових
Уже понад два роки юні волонтери з Рожища та навколишніх сіл громади активно підтримують військових, допомагаючи їм не тільки словом, а й конкретними справами. За час своєї волонтерської діяльності діти зібрали на потреби ЗСУ майже 600 тисяч гривень.
Вихованці Людмили Семери, керівниці зразкового художнього колективу студії вокального та сольного співу «Зорепад», стали символом неймовірної волонтерської відданості, боротьби й любові до України. З кожним днем їхня енергія та бажання допомогти лише зростають, а теплі слова від військових надихають їх на нові звершення.
З 2022 року діти з наставницею почали організовувати благодійні концерти, аби зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Це були не просто виступи, а моменти, коли кожен акорд і кожне слово несли потужну емоцію та надію. Вже у квітні 2022-го юні волонтери вперше вийшли на вулиці Рожища. Вони не лише підняли дух земляків, а й зібрати 20 тисяч гривень на протези для військового. Маленькі серця пульсували в ритмі з усією Україною. З того часу волонтерство стало невід'ємною частиною їхнього життя.
«Діти не боялися ні дощу, ні холоду. Вони виступали на вулицях Рожища, Ківерець, Луцька та Ковеля, у переходах, навіть в електричках, — згадує Людмила Семера. — Одним із найбільш зворушливих моментів стало, коли військовий Михайло Пожарський у Рожищі приніс дітям торт та щиро дякував за потужну допомогу побратимам. А в Ковелі, коли була нестерпна спека, люди пригощали вокалістів фруктами: лохиною, персиками, сливами. Це були миті справжнього людського тепла і вдячності, які залишатимуться в наших серцях назавжди».
Юні волонтери не лише співали й збирали кошти, вони також стали частиною важливих ініціатив: розмалювали український стяг долоньками та відправили за кордон на аукціони для збору коштів, брали участь у колядках на підтримку ЗСУ, організовували розіграші для тих, хто допомагав. Кожен крок був спрямований на те, щоб підтримати наших захисників і не дати забути про їхню боротьбу.
Що особливо вражає — це особисті історії, за кожним обличчям стоять реальні трагедії. Серед дітей-вокалістів є ті, в кого батьки служать на фронті, на жаль, дехто вже втратив своїх близьких: у Дарини Допілки, Анастасії Спаської та Ані Райхерт татусі воюють, в Ані Марчук тато отримав дуже важке поранення, а в Іванки Гаврилюк — загинув. Це лише підкреслює силу їхнього духу, їхню здатність переживати біль, але не зупинятися. Вони продовжують жити й допомагати, адже знають, що кожен їхній вчинок — це крок до перемоги.
Загалом волонтери з Рожища зібрали 588 535 гривень. Ці кошти пішли на лікування військових, закупівлю необхідного обладнання для армії: від бронежилетів і турнікетів до квадроциклів, FPV-дронів і зарядних станцій. Вони не зупиняються, вони працюють, кожен день, кожну годину, не чекаючи на нагороди чи славу.
Щомісяця діти на чолі з Людмилою Семерою організовують виступи, збирають кошти й передають їх на потреби фронту. Це не просто благодійність, це справжня боротьба з усім серцем, що підкреслює велич дітей і їхню роль у нашій спільній перемозі. У їхніх піснях — вся Україна, вся її сила, сміливість та нескореність.
Читайте також:
- «Кожна гривня має своє значення»: волонтерка з Луцька про допомогу бійцям та лікарям
- Волонтери у Луцьку безкоштовно робили зачіски дітям в рамках благодійного марафону
- Подружжя пенсіонерів з Дебальцевого стало волонтерами на Волині