Судитимуть лучанина, який на пішохідному переході наїхав на пенсіонерку
![Судитимуть лучанина, який на пішохідному переході наїхав на пенсіонерку](https://vsn.ua/storage/news/sNUdLsQtmGOeF0PaWdypkl5KgaXnKhO2Ugn0fkvE.png)
58-річного жителя Луцька судитимуть за вчитення смертельної аварії.
Про це повідомили у пресслужбі Волинської обласної прокуратури.
Слідчими встановлено, що зранку 19 січня 2022 року чоловік рухався автомобілем марки «ГАЗ-3302» автодорогою у селі Сирники Луцького району та на нерегульованому пішохідному переході наїхав на 83-річну жінку-пішохода.
Від отриманих травм потерпіла померла. Водій же невдовзі постане перед судом.
Довідково: санкцією ч.2 ст. 286 КК України за порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.