Тенісистка з Луцька увійшла до двадцятки найкращих

Днями 14-річна Уляна Петрук з Луцька виграла турнір U14 в одиночному розряді (UTF 1-ша категорія).

Про це юна спортсменка повідомила у своєму інстаграмі

«Цього тижня я виграла турнір U14 в одиночному розряді (UTF 1-ша категорія). Я хочу подякувати всім, хто підтримує мене та допомагає мені ставати кращою щодня», - йдеться у дописі.

Як розповів заступник голови Луцької міської федерації тенісу Юрій Труш у коментарі журналістам ВСН, Уляна Петрук - представниця ДЮСШ №3 Луцької міської ради (персональний тренер - Євген Горбік) виграла в одиночному розряді у Кубку Волині. Уляна перемогла тенісистку з Харкова Марію Порум'янцеву.

Це дало лучанці можливість піднятися у рейтингу. Тож тепер вона входить до 20 найкращих.

Уляна є кандидатом у майстри спорту, адже їй вдалося перемогти в чемпіонаті України U16 в парному розряді. Дівчина робить поступові кроки до отримання звання «Майстер спорту». Зараз вона готується до міжнародного турніру.

«Ті, хто стали першими, стануть олімпійськими чемпіонами»: у Луцьку відбувся фінал чемпіонату України з тенісу

фото

«Крок до міжнародних стартів»: у Луцьку вперше проходить чемпіонат України з тенісу. Фото

Турнір з тенісу
фото

«Зібралися достойні суперники»: у Луцьку відбувся фінал Відкритого чемпіонату з тенісу

«Діти не обирають цей вид спорту, його обирають батьки»: у Луцьку проходить чемпіонат з тенісу