У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/news/uoWp5WxwzyPH5Ftuu8ka9aW9rnq92JpARWwhpxcN.png)
У Луцькій громаді нещодавно розпочав роботу інноваційний реабілітаційний центр національної мережі «Recovery», яку заснували Віктор та Олени Пінчуки задля підтримки Сил безпеки й оборони України.
Про це у соцмережах повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Військові, які отримали поранення під час бойових дій уже отримають тут якісні й безоплатні послуги медичної реабілітації.
«Приємно вражений потужностями центру, адже зали облаштовані за світовими стандартами інклюзивності й технологічності. Комплекс тренажерів і апаратів для реабілітації покриває весь спектр можливих функціональних порушень (зокрема, отриманих унаслідок мінно-вибухових травм)», - наголошує у дописі голова ОВА.
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/w9Cin49aRlhFXGUiEGfws10azyQ05fN4R9XqKTlD.jpg)
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/YoyXFR0WiNHVMiwYXJQMW1S3JEATGGR26FlPq6Yp.jpg)
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/YP7xCDnB8zdTsY2GxaK9bWgrg5tpGbOSahxQgM1e.jpg)
Палатне відділення розраховане на 50 ліжко-місць. Усі кімнати облаштовані функціональними меблями, а також інклюзивними вбиральнями та душовими.
Як зазначив очільник Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар, закладу є ще куди рости. Саме тому попереду другий етап розвитку центру – облаштування рекреаційної зони навколо корпусу. Оскільки пацієнти потребують не тільки догляду, маніпуляцій та процедур, а й відпочинку та свіжого повітря. Зокрема, біля реабілітаційного центру планують влаштувати доріжки з різним покриттям, щоб військові могли адаптуватися до ходьби як по бруківці та асфальту, так і по піску, щебню чи траві. Також будуть зони з літніми тренажерами та корти. Крім того, недалеко є озеро, яке хочуть облагородити, щоб хлопці могли легко до нього дістатися.
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/mkKwq0jCWc07e8wOQZy4COwleM90O9aVOe5wbpie.jpg)
![У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/sihbuE9xE335fVD7A3eFQDbl7NQWdHJG4pSmeG3e.jpg)
За словами очільника закладу, важливим кроком розвитку центру є й доукомплектування кадрами та безперервна їхня професійна підготовка. Погоджуюся з ним, адже меж досконалості немає і потрібно постійно удосконалюватися, щоб бути кращими.
Водночас ОВА сприятиме та всіляко допомагатиме закладу у цьому. Адже найближчі 20-30 років всім українцям жити зі словом «реабілітація». Тому розбудова та покращення потужностей медустанов області, які відновлюють наших військових у пріоритеті.
Читайте також:
- Утратив руку під Бахмутом, тому з лука стріляє зубами: історія Воїна з Волині
- Військовому з Луцька провели унікальну операцію з реконструкції щелепи
- Був у комі чотири з половиною місяці: 14-річний хлопець з Волині хоче навчитися самостійно ходити після жахливої аварії