У Луцьку через ремонт аварійних мереж знизять тиск подачі води
![У Луцьку через ремонт аварійних мереж знизять тиск подачі води](https://vsn.ua/storage/news/iVlQ6DFQgMexVOtDpCm2vSWHPncIEwL5uhlksM8V.png)
23 березня розпочнеться ремонт аварійної ділянки водогону діаметром 600 мм по вул. Карпенка-Карого.
Ремонтні роботи на цій ділянці необхідні через критичну зношеність мереж, вони захистять від аварійних ситуацій у подальшому, повідомляють у Луцькій міській раді.
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на правобережній частині Луцька буде понижено тиск подачі води. Повністю зупиняти водопостачання не планується. Однак, рекомендуємо зробити запаси питної води. Аварійно-відновлювальні роботи високої складності триватимуть до 26 березня.
Про деталі та хід виконання повідомлятимуть додатково.