У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/news/tVLJTDrhdCUjdB8v5w8NVIsx0qgwIJ9Hx2LK7T4P.png)
До дня народження популярного іще з 70-х років співака Валерія Маренича у Луцьку намалювали мурал із його портретом. Авторами ідеї стали власники пабу OldSkull та художник Юрій Чайка.
Про це виданню ВСН розповів художник.
«Такий подарунок OldSkull вирішив зробити місту і Валерію Мареничу. Мурал малював впродовж тижня. Думаю, це гарна ідея - залишати в такий спосіб пам'ять про людей, які є справжніми обличчями цього міста», - прокоментував Юрій Чайка.
Мурал намалювали на одній зі стін пабу OldSkull. Поруч із портретом співака - цитата з однієї із його пісень: «Розкажи мені, любиш ти чи ні...», а також - чайка. Як пояснює автор муралу Юрій Чайка, це не тільки через його символічний «підпис», а швидше як ознака намальованого митця, який є людиною високого польоту.
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/YKoYZAT1kheSsddebve3NBLF8P0GuSGbDTQkHd5P.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/7HdSoPZ0X88VX9BOfvD5R3oVARjelvNXNu5qaLJU.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/kBMLdW4nse9xDd06cPi8hLlZ2Mhh4Le3yyhSwP6g.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/g8NEQBRCkFxm7TvfrlWS2nmRiUEanJYbY3WpM7rC.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZLQNadrONzvPYv8sEYNtWBzEqB3myvLzmvFJsYUE.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/vjfTQKeOQUthXSvF8KPsBdI8jzgoOhKzYOcfe53K.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/o7R2cJaduSxCBja1MuqVzZbHDPifXutIb9r21r4P.jpg)
![У Луцьку намалювали мурал із Валерієм Мареничем](https://vsn.ua/storage/image-icons/y0MKZQDrzbXdBiRWtqJi58r9wyiwUCn2ZerYV1IS.jpg)
Довідково. Валерій Маренич - український співак, Народний артист України. Народився 1 січня1946 року у м. Кривий Ріг. Із 1973 року - учасник популярного гурту «Тріо Мареничів».