У Луцьку розпочали розробку стратегії розвитку громади
У Луцьку розпочали розробку стратегічного плану розвитку міської територіальної громади.
Перше засідання відповідного комітету відбулося у вівторок, 4 липня, повідомили у міській раді.
Захід відбувся за участі представників структурних підрозділів міської ради, депутатів, представників громадськості. Присутні обговорили кроки, які необхідно зробити, щоб отримати цей важливий для розвитку нашої громади документ. Розробка стратегії відбувається за підтримки Ради Європи.
Заступник міського голови Ірина Чебелюк, розпочинаючи зустріч, зауважила, що питання розробки стратегії розвитку обговорювалося не один раз. На жаль, корективи у плани внесла війна. Нині до Луцька приєднали 35 сіл і необхідно врахувати і їх у цьому документі. За її словами, до його створення залучать фахівців з різних галузей.
Керівниця проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період» Дарина Соколова наголосила, що хочуть допомогти Луцьку напрацювати гарний стратегічний план розвитку. Для цього, за її словами, буде залучено усі наявні інструменти, апробовані для України методики та практики.
Експерт вищезазначеного проєкту Ради Європи Олександр Солонтай, який буде брати безпосередню участь у розробці стратегії, зауважив, що Луцьк є одним із найбільших міст України, яке бере участь у цьому. За його словами, фінансування розробки документу профінансує Рада Європи. Він відзначив роботу представників структурних підрозділів міської ради, адже саме завдяки їхній активності, участі у різних проектах вдалося цього досягнути. Так, за його словами, увесь процес до затвердження стратегії розвитку на засіданні Луцької міської ради може зайняти до року часу. Стратегія розроблятиметься на період до 2030 року. Цей документ має стати основою для подальшого розвитку громади.
Директор департаменту економічної політика Борис Смаль зауважив, що попереду великий об’єм роботи, буде зібрано великий масив інформації, усі структурні підрозділи міської ради залучать до цього процесу. За його словами, це досить тривалий і об’ємний процес, але дуже необхідний для того, щоб знати у якому напрямку нам розвиватися.
Під час зустрічі присутні обговорили подальші кроки щодо розробки стратегії.
Читайте також:
- На добудову луцької школи Європейський банк виділить понад 3,7 млн євро
- Луцьк - перше місто в Україні з якості обслуговування та послуг. Опитування