У Луцьку назвали переможців конкурсу проєктів соціального спрямування

У Луцьку назвали переможців конкурсу проєктів соціального спрямування

У Луцьку затвердили перелік проєктів, визнаних переможцями конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2024 році.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у середу, 10 квітня.

Як йдеться у пояснювальній записці, рішення виконавчого комітету Луцької міської ради є підставою для укладення договорів про співпрацю між управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради та інститутами громадянського суспільства – переможцями конкурсу.

Реалізація рішення не вимагає додаткових витрат із бюджету міської територіальної громади. Кошти виділятимуться у межах Програми розвитку та підтримки громадських організацій соціального спрямування на 2021–2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 № 2/39.

Нагадаємо, у конкурсі перемогли три проєкти:

  • «Жіночими руками в допомогу ЗСУ», метою якого є виготовлення зручного і надійного одягу та амуніції для бійців Збройних сил України. Важливим аспектом є те, що до реалізації Проєкту залучатимуться внутрішньо переміщені особи та люди з соціально вразливих груп населення, що дасть змогу не лише займатися важливою справою, а й опанувати професію кравця. Автором та керівником проєкту є Волинський обласний благодійний фонд підтримки Луцького центру професійно-технічної освіти.
  • «Школа адаптації» для батьків та дітей з інвалідністю. ГО «Об’єднання батьків дітей хворих на цукровий діабет «Інсулін» спільно з кафедрою загальної та клінічної психології та кафедрою педагогічної та вікової психології ВНУ імені Лесі Українки організують осередок для батьків, чиї діти хворіють на цукровий діабет І типу, щоб допомогти їм опанувати ефективними навичками самоконтролю і успішної компенсації діабету з урахуванням медичних показників, пропрацювати психологічно із проблемою прийняття хвороби, отримати навички ефективних технік та методик стабілізації емоційного стану, відчути підтримку інших батьків, які вдало реалізовують знання в житті, що зменшує ризик виникнення ускладнень спричинених хворобою. Проєктом передбачається написання методичних рекомендацій для сімей. Здобутими знаннями та досвідом вони зможуть ділитися з тими, хто цього потребує.
  • «Екокультурний простір «ПриСтань» як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини”. Автор — ГО «Спільна справа+». Проєкт передбачає створення простору взаємодії місцевого населення з власною локальною екоспадщиною, посилення комунікаційних зв’язків всередині громади та формування передумов для змістовного та свідомого проведення дозвілля дітей і молоді у літній період.Проєкт направлений на популяризацію тематики річкової спадщини Луцької територіальної громади, посилення її туристичної привабливості, розвиток людського капіталу сільських територій, через реалізацію заходів інтелектуального та креативного розвитку дітей та молоді.

Бюджет кожного проєкту становить — 80 тис. грн.

Читайте також:

Можливо зацікавить