У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/news/MTGcJyFS9l3v3DUsC8C4jm86YObEkDkdJTUHHMYo.png)
Бляшанки, віск та картон, які зазвичай потрапляють на смітник, у Баївський ліцей везуть звідусіль. Тут із цих матеріалів виготовляють окопні свічки для українських захисників.
Про це повідомляють на сайті Боратинської громади.
Школярі разом з педагогом Андрієм Никоньчуком майструють вироби на уроках трудового навчання і передають місцевим волонтерам, аби ті доставили на передову.
«З використаних бляшаних банок, картону, воску ми виготовляємо окопні свічки для наших захисників, – пояснюють школярі. – Ці свічки є джерелом не тільки світла, а ще й тепла. Вони не бояться вологи та вітру, полум'я може сягати до 30 см, а процес горіння триває від 1,5 до 5 годин. Такими свічками легко можна освітити підвал чи окоп», – зазначають у повідомленні.
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/7cp3lYdEIWFRqCjnYOGH1k6ftWV241xuBE7m4H6x.jpg)
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/ITk6ToAMWFmuPO6zlFqvTtW5Vy69eMrGYsYNCvcv.jpg)
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/FA8Pz9EtgWKBilIPPuTYQuSOVnJugx3sFOJPTqBr.jpg)
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/0z0DUXE0lxjjSJT2oYF2xzrg2IkkwgmzMwWXUonx.jpg)
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/EJYz0leeYDAKKC5eSQK9OcoLhARA2poRNqj562DZ.jpg)
![У школі поблизу Луцька на уроках трудового навчання виготовляють окопні свічки](https://vsn.ua/storage/image-icons/oOCcjKsIn13iZnv3aSY4ysx1MF3DlJ5ZumdQ1pC0.jpg)