У Володимирському районі обговорили завдання оборонної роботи та формування «Гвардії наступу»
Начальник Володимир-Волинської районної військової адміністрації Юрій Лобач провів нараду з керівниками добровольчих формувань територіальних громад району. Також у ній взяли участь представники Держприкордонслужби, Національної гвардії та Національної поліції, голова районної ради Віктор Хиць.
Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської РВА.
В ході наради обговорили питання діяльності ДФТГ, перед командирами формувань поставили завдання щодо участі у заходах з оборонної роботи. Особливу увагу присвятили ролі лідерів добровольчого руху у формуванні бригад «Гвардії наступу», адже саме вони напряму спілкуються з патріотично налаштованими людьми на місцях та можуть надати кваліфіковані роз’яснення щодо переваг служби у тій чи іншій бригаді.
Зокрема, як роз’яснили прикордонники, набір у бригаду «Сталевий кордон» передбачає подальше укладання трирічного контракту та обов’язкове навчання на спеціалізованій військовій базі, заробітні плати стартують від 20 100 грн, а ще надаються так звані «підйомні» кошти в розмірі посадового окладу.
У бригаду Нацгвардії «Червона калина» можуть потрапити просто вмотивовані люди з позитивним висновком медичної комісії, а от до «Азову» – відбір за надзвичайно високими стандартами, в першу чергу доброволець повинен мати відмінні фізичні навики.
До бригади «Лють», яку формує Нацполіція, записуються багато тих, хто вийшов на пенсію з поліцейської служби за вислугою років, але не за віком, хоча, підходить вона і молодим людям, адже це фактично нова професія, у якій можна зробити кар’єру. Отож, охочим поповнити лави «Гвардії натупу» є над чим подумати, перш ніж обирати для себе відповідну службу.
Отримати детальні консультації можна у рекрутинговому центрі, який діє в ЦНАПі міста Володимира за адресою: вул. Устилузька, 17 (без вихідних).
Подати онлайн-заявку можна на сайті.
Наприкінці наради начальник РВА Юрій Лобач доручив керівникам ДФТГ району протягом вихідних провести збори добровольчих формувань в усіх громадах, роз’яснити членам ДФТГ особливості та переваги служби в бригадах “Гвардії наступу”. Списки добровольців, які зголосилися на вступ до цих підрозділів, подати райвійськадміністрації у понеділок, 20 березня.
Читайте також:
- На Волині завершила навчання перша група добровольців підрозділу «Лють»
- Батьки не знають, а дружина підтримує: історія волинянина, який вступив до штурмової бригади наступу