Українські волейболістки програли Франції та отримали першого суперника у Фіналі чотирьох

Україна програла Франції в групі жіночої Золотої Євроліги та отримала першого суперника у Фіналі чотирьох. «Синьо-жовті» в останньому, четвертому турі програли чинним чемпіонкам з Франції.

Команда Івана Пєткова достроково пройшла до фіналу чотирьох після попереднього матчу з Францією — перемоги 3:1. У трьох перших зустрічах збірна здобула максимально можливі дев'ять очок з трьома перемогами, пише Суспільне Спорт.

Матч у Франції відтак мав сформувати остаточний розподіл команд у Фіналі чотирьох і визначити суперниць України у півфіналі. Перемога гарантувала лідеркам групи перше місце посіву та зустріч зі Швецією на старті плей-оф.

Як пройшов матч

Перевагу від початку зустрічі втримувала Франція, що "закрила" стартову партію з рахунком 25:18.

Україна перехопила ініціативу перед екватором другого сету. Та блоком реалізувала другий з чотирьох сетболів — 25:21.

Хід третьої партії повністю контролювали господарки, що повернули перевагу в рахунку за різниці у +9.

Команда Пєткова залишалася в грі упродовж більшої частини четвертого сету, який проходив за хиткої переваги Франції. За рахунку 17:14 господарки майданчику в Бельфорі відірвалися на вирішальні чотири очки, що їх Україна вже не відіграла — поразка 1:3.

Золота Євроліга. 4-й тур

Франція — Україна — 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:21)

Що означає результат

Українки закінчили груповий раунд з доробком у 3 перемоги та 9 очок.

Першим місцем у заліку збірних — переможниць груп "синьо-жовті" поступилися Бельгії, що мала кращий коефіцієнт сетів.

Відтак у півфіналі Україна зустрінеться з Чехією, найсильнішою командою групи В. Іншу путівку до фіналу між собою виборюватимуть Бельгія та Швеція.

Фінал чотирьох Золотої Євроліги-2023: що відомо

Півфінальні протистояння складатимуться з двох матчів. Україна та Чехія свої зустрічі проведуть 24-25 та 28 червня.

У двох матчах визначатимуться й чемпіонки турніру. Фінальне протистояння Золотої Євроліги розіграють 6-9 липня.

Україна претендує на свій другий титул чемпіонок Золотої Євроліги. Дебютний титул жіноча збірна здобула у 2017 році.

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО
відео

Волинянин став чемпіоном відкритого кубка Європи з дзюдо у Варшаві

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги