Вдруге за рік їздив напідпитку: у Луцьку суд присудив водієві десять діб арешту

Вдруге за рік їздив напідпитку: у Луцьку суд присудив водієві десять діб арешту

Покарання у вигляді десяти днів арешту отримав водій, якого вдруге протягом року спіймали за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Також на три роки він стане пішоходом – його позбавили права керувати транспортними засобами.

Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, - пише ІА «Волинські новини».

Водія Renault Trafic вдруге за рік спіймали п’яним за кермом 16 вересня на вулиці Балакірєва в селі Підгайці. Огляд проводили у нарколога в КП «Волинський медичний центр терапії залежностей».

Читати ще: З першого разу не зрозумів: на Волині водія «Шкоди» вдруге за рік спіймали п’яним та оштрафували на 34 тисячі

Водій у суді визнав свою вину, яку також доводять і докази. Обираючи міру покарання, суд врахував, що правопорушник не має посвідчення водія та ніде не працює, а це, своєю чергою, значно ускладнить виконання постанови в разі накладення на нього стягнення у вигляді штрафу.

Тому на горе-водія наклали адміністративне стягнення у вигляді арешту на десять діб без оплатного вилучення транспортного засобу та позбавили права керування транспортними засобами на три роки.

Можливо зацікавить