Відомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніром

Відомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніром

Відомий більярдист, майстер декоративного мистецтва Іван «Луцький» Ариванюк відзначив своє 75-річчя на благодійному турнірі.

Про це повідомив ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось у фейсбуці.

«На відкриття благодійного турніру з більярду, присвяченого 75-річчю Ариванюка Івана Івановича мав нагоду привітати ювіляра і вручити почесну подяку університету. Також, за значний внесок в розвиток більярдного спорту, подякою відзначено професорів Бондаренка Геннадія Васильовича та Безносюка Олександра Олексійовича. Бажаємо успіху, оптимізму, добра, перемоги і миру!» - йдеться в дописі.

Відомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніромВідомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніромВідомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніромВідомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніромВідомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніромВідомий більярдист з Луцька відзначив ювілей благодійним турніром

Довідково:

Іван Ариванюк - український майстер декоративного мистецтва. Заслужений майстер народної творчості УРСР. Його роботи зберігаються в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві та в Музеї етнографії і художнього промислу у Львові.

Тракож він є майстром спорту, тричі чемпіоном 2022 року серед науковців, а також багаторазовим переможцем різних турнірів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 20-22 січня 2023 року в Більярдному клубі «George`s club», м. Луцьк, пр-т Грушевського 2 , РЦ «Промінь»(3 поверх) відбудуться благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ. Це будуть Всеукраїнські змагання серед ветеранів та науково-педагогічних працівників ЗВО України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда», присвячені 75- річчю Ариванюка Івана Івановича - Кубок Івана «Луцького».

Читайте також:

Можливо зацікавить