Влаштував на роботу 8 чоловіків і забирав їхні зарплати: на Волині викрили директора навчального центру

Влаштував на роботу 8 чоловіків і забирав їхні зарплати: на Волині викрили директора навчального центру

Фіктивне працевлаштуваня військовозобов'язаних чоловіків на посади викладачів задля уникнення мобілізації та заволодіння їхньою заробітною платою. У таких діях підозрюють директора одного з учбових центрів на Волині.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури. 

Встановлено, що посадовець організував фіктивне працевлаштування до навчального закладу вісьмох чоловіків, які не проводили навчальних занять і жодним чином не були залучені до освітнього процесу.

Фіктивне працевлаштування військовозобов'язаних було організоване з метою отримання ними відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.

Влаштував на роботу 8 чоловіків і забирав їхні зарплати: на Волині викрили директора навчального центруВлаштував на роботу 8 чоловіків і забирав їхні зарплати: на Волині викрили директора навчального центру

Окрім того, директор учбового центру забезпечив внесення до табелів обліку використання робочого часу завідомо неправдивих відомостей про нібито відпрацьований «викладачами» робочий час.

На підставі цих недостовірних відомостей фіктивно працевлаштованим особам безпідставно нараховувалася та виплачувалася заробітна плата, попри те, що вони не здійснювали трудової діяльності.

Ці кошти осідали в кишенях директора центру та наближених до нього працівників, діям яких також буде надано правову оцінку.

Унаслідок незаконних дій директора учбовому центру завдано майнової шкоди на суму понад 1,8 мільйона гривень.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.5 ст. 191 КК України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та про відсторонення його від посади.

Читайте також: 

Можливо зацікавить