Волинянин, який втратив на війні ногу, хоче повернутися у стрій
![Волинянин, який втратив на війні ногу, хоче повернутися у стрій](https://vsn.ua/storage/news/EJhDlLYTNtryAMIyeZegpkRlKcGan9NIXkyN7D9P.png)
37-річний майстер-сержант Володимир Сапіга отримав у боях з російськими військами два осколкових поранення та втратив ногу. Чоловік переніс п’ять операцій та нині проходить реабілітацію у Володимирському ТМО.
Боєць розповів Суспільному, що після протезування хоче повернутися до побратимів на передову.
У лавах ЗСУ Володимир Сапіга уже 20 років, спочатку служив у прикордонному загоні. Коли розпочався повномасштабний наступ разом із побратимами 14-ї окремої механізованої бригади перебували на полігоні. Війну зустрічали на Житомирсько-Київському напрямку, – каже військовослужбовець.
З кінця квітня їхня бригада брала участь у боях на Донецькому напрямку. Каже: служив у групі інженерного забезпечення.
![Волинянин, який втратив на війні ногу, хоче повернутися у стрій](https://vsn.ua/storage/image-icons/YdTkVafdaKX0WuY3gKgnPiFTslZwRfnyFOr83mTR.jpg)
Поранення чоловік отримав 21 травня 2022 року під час масованих російських обстрілів.
«Обстрілювали й вертольотами, і градами, і ураганами, все, що в них було. І навіть обстрілювали фосфором. 21-го травня, прилетіло. Снаряд... Осколки посікли ногу», – каже боєць.
![Волинянин, який втратив на війні ногу, хоче повернутися у стрій](https://vsn.ua/storage/image-icons/DtrbWQcIB7dc1SrckJqvM8IW6gnDzna7xMv7ATKe.jpg)
Володимир розповідає: після поранення лікарі пришили йому ногу, однак почалися ускладнення, тож згодом довелося її ампутувати: «Вибору не було: або моє життя, або ампутація».
З його слів, після ампутації найбільшу підтримку отримує від своїх рідних: дружини, тринадцятирічного сина та п’ятирічної доньки, яка називає тата героєм.
![Волинянин, який втратив на війні ногу, хоче повернутися у стрій](https://vsn.ua/storage/image-icons/lZgKdD23BDRNIF19QtSS9VxS1IU9JLeZ5CqSnFHv.jpg)
Польські волонтери зробили Володимиру Сапізі тимчасовий протез. Нині вони збирають гроші для нового, який дасть можливість 24 години ходити без жодних обмежень, – говорить боєць.
З його слів, щоб зібрати гроші для такої операції знадобиться декілька місяців. Каже, коли отримає новий протез, планує повернутися до своїх побратимів на поле бою.
Читайте також:
- Капітан волинської бригади: «Після поранення не хотів затримуватись у лікарні, шви знімав на позиціях»
- Хотів після війни стати рятувальником: волинянин Валерій Мартинюк загинув за місяць до закінчення контракту
- Місце поховання досі окуповане: 10 місяців з волинським Героєм не можуть попрощатися на Батьківщині