Янгел-охоронець волинської бригади: історія бійця, який залишив власний бізнес та пішов на війну
У лавах волинської бригади з перших днів війни несе службу військовий Лев та його команда, два Олександри і Микола. Вони - рятівники бійців, бо вивозять воїнів з тих місць, що найбільше нагадують пекло.
Про це пишуть на сторінці 14 ОМБР.
Лев каже, за майже рік повномасштабної війни він з побратимами втратив вже більше півторадесятка автівок, і зараз на ходу 16-а.
Лев вважає, що воюють не тільки на фронті, не тільки зі зброєю в руках. І дякує кожному, хто впродовж місяців всіляко підтримує й допомагає, в тому числі поповнюючи «автопарк» підрозділу.
У Лева світла борода, гострі жарти і щирий погляд. У нього низький голос з притаманними царю звірів загрозливими нотками і спокійна манера розмови. Лев знає, як евакуювати поранених, коли дороги назад немає, а перед автівкою в шаховому порядку лягають міни.
Він давно збився з ліку, скільком побратимам він разом із своєю командою врятував життя, вивозячи з місць, що більше нагадували пекло, ніж землю. А врятованих ним вже давно сотні…
Лев і його команда, два Олександри і Микола, не знають, як склалася доля кожного ними евакуйованого бійця. Але вони знають, що є для них найкращою винагородою – коли врятовані хлопці повертаються після лікування на фронт, і вже тут, зустрівшись мимохідь, дякують за життя…
«Наприкінці лютого минулого року Лев залишив власний бізнес, а точніше, два, і став до лав нашої Князівської бригади. Він не пам’ятає, скільки людей врятував, очолюючи пожежно-рятувальний загін у рідному місті. Каже, це було багато років тому, наче в іншому житті. Але і в цьому фронтовому, бо біса складному і небезпечному житті, Лев так і залишився янголом-охоронцем для всіх, хто поряд», - розповідають у бригаді.
Читати також:
- Історія бійця волинської бригади, який втратив на війні стопи, долоню і майже всі пальці
-
Андрій - гранатометник роти вогневої підтримки одного з окремих батальйонів 100-ї окремої бригади територіальної оборони. Ця людина-оптимізм має псевдо «Мультик». Історія позивного сягає ще 2015-2016 років, коли Андрій брав участь в АТО.