За крок від медалі: спортсменка з Волині виступила у фіналі Олімпійських-ігор

Олімпійські ігри

У середу, 31 липня, у фіналі Олімпійських ігор-2024 в академічному веслуванні виступила команда, у складі якої - уродженка Ковеля Анастасія Коженкова.

Збірна України зупинилася за крок від завоювання медалі. У фіналі Євгенія Довгодько, Дарина Верхогляд, Анастасія Коженкова та Катерина Дудченко фінішували п'ятими. Час українок – 6.23,05.

Варто зазначити, що після половини дистанції дівчата йшли третіми. Проте на фініші вони втратили темп і програли боротьбу за бронзу.

Нагадаємо, цьогоріч збірна України вперше за вісім років вийшла у фінал на олімпійському турнірі в академічному веслуванні.

Довідково:

Ковельчанка Анастасія Коженкова - українська веслувальниця (академічне веслування), олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи, заслужений майстер спорту України. Наразі дівчина представляє Дніпро.