Завтра у Луцьку попрощаються із Захисником України
![Завтра у Луцьку попрощаються із Захисником України](https://vsn.ua/storage/news/iDeyJsmE7uMYy14k747n7Gs4rKpkMUvcfCuO8RKV.png)
В середу, 11 травня, о 11.00 у Луцьку в кафедральному соборі Святої Трійці відспівають військовослужбовця Шевчука Артура Миколайовича, 23.08.1984 року народження.
Про це повідомили у міській раді.
Він проходив військову службу на посаді головного сержанта – командира інженерно-позиційного відділення інженерно-позиційного взводу інженерно-саперної роти.
Сержант Артур Шевчук загинув 6 травня в селі Олександрівка Краматорського району Донецької області.