Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту
![Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту](https://vsn.ua/storage/news/owZRdDUtNfzGkm5teHK1fJ2thGEedlKdt5egd1Og.png)
Попри численні поранення Князівський воїн Микола Луговий здійснив свою мрію – виконав норматив кандидата в майстри спорту в ультрамарафоні.
Це сталося 28 квітня у Вінниці на чемпіонаті України з 12 годинного бігу та чемпіонаті України з бігу на 100 км та 50 км. За 12 годин він подолав 106,4 км та зайняв 3 місце у своїй віковій категорії та 5 абсолютне місце, - повідомили на фейсбук-сторінці 14 ОМБр.
Микола має багато нагород, в тому числі відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест». А ще кілька разів був поранений на фронті. Але кожного разу повертався в свій підрозділ після лікування.
«То все заживе! Мені треба якомога швидше до своїх хлопців повертатися», - щоразу казав Микола.
І при найменшій можливості він тренується.
«Звичайно, вдома на стадіоні у мене була б можливість регулярно та продуктивно тренуватися. Але мені вдається це робити й в районі ведення бойових дій. Хто хоче, той завжди знайде можливість! Щиро вдячний всім побратимам за підтримку! Попереду ще багато стартів, обіцяю! Далі буде, як кажуть! Слава Україні!», - додає воїн.
![Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту](https://vsn.ua/storage/image-icons/FFpvmuw2V0NVNlwzc8H66zWZ5aE7H501hnzlrFz9.jpg)
![Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту](https://vsn.ua/storage/image-icons/HX6rXVdUmTRU6GeWjvFZzlSlWYP8pkXLHqdIybUQ.jpg)
![Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту](https://vsn.ua/storage/image-icons/XX8eIZY0ZzFzdFAHI5Ozjtwm8c6tCqvx1rbW9KQv.jpg)
![Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту](https://vsn.ua/storage/image-icons/SKdnIy26IbRyOmKZgcWHULQ1UMfJiupu5RKH8fr5.jpg)
Читайте також:
- Спогади дружини полеглого Героя з Володимира: «Серце відчуло біду за три дні до загибелі чоловіка»
- Для воїнів 14 ОМБр відкрили пункт психологічної допомоги