Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту

Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту

Попри численні поранення Князівський воїн Микола Луговий здійснив свою мрію – виконав норматив кандидата в майстри спорту в ультрамарафоні.

Це сталося 28 квітня у Вінниці на чемпіонаті України з 12 годинного бігу та чемпіонаті України з бігу на 100 км та 50 км. За 12 годин він подолав 106,4 км та зайняв 3 місце у своїй віковій категорії та 5 абсолютне місце, - повідомили на фейсбук-сторінці 14 ОМБр.

Микола має багато нагород, в тому числі відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест». А ще кілька разів був поранений на фронті. Але кожного разу повертався в свій підрозділ після лікування.

«То все заживе! Мені треба якомога швидше до своїх хлопців повертатися», - щоразу казав Микола.

І при найменшій можливості він тренується.

«Звичайно, вдома на стадіоні у мене була б можливість регулярно та продуктивно тренуватися. Але мені вдається це робити й в районі ведення бойових дій. Хто хоче, той завжди знайде можливість! Щиро вдячний всім побратимам за підтримку! Попереду ще багато стартів, обіцяю! Далі буде, як кажуть! Слава Україні!», - додає воїн.

Здійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спортуЗдійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спортуЗдійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спортуЗдійснив мрію: попри численні поранення військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту

Читайте також:

Можливо зацікавить