Зеленський заявив, що молоді люди сьогодні дуже потрібні на фронті

Зеленський, мобілізаційний вік

 

Воїни Сил оборони України потребують заміни молодими українцями, які краще орієнтуються в технологіях сучасної війни.

Про це в інтерв'ю французькому блогеру Юго Треверу сказав президент України Володимир Зеленський.

«Є відповідні критерії та пріоритети щодо віку та фізичного стану бійців, яких потрібно тренувати і після цього вони відправляються на фронт. І цей запит є від військового командування. Вони показують конкретні цифри, які потрібні їм в українській армії. Потрібно готувати бригади, які прийдуть на заміну тим бригадам, які вже два роки стоять на фронті. Щоб це зробити, щоб була адекватна заміна - людям потрібно тренуватися і бути в серйозному фізичному стані. За всієї поваги до наших воїнів - є різниця між 50-річними і 25-річними. [...]

На різних напрямках різні виклики, різні абсолютно різні, різна війна і різні технології. Більш молоді люди сьогодні потрібні, тому що зараз іде більш сучасна війна. Тобто потрібні люди, які орієнтуються в технологіях. Оператори дронів, технології, кіберзахист тощо [...]. І в будь-якому разі ми маємо розуміти, що нове покоління, воно орієнтується в технологіях набагато швидше. Вони це розуміють», - сказав він.

Зеленський фокусує увагу на тому, що нові бійці віком до 30 років можуть дати технологічний прогрес у війні проти країни-агресора РФ.

«Молодь захищає так само свою землю - як і будь-яка людина. У всіх громадян України рівні права абсолютно. Так, здебільшого дорослі люди, які на війні - вони воюють заради майбутнього. Але це і майбутнє цієї молоді. Але й ця молодь, якій до 30 років, які можуть дати технологічний прогрес у цій війні, можуть допомогти. Вони також борються за свою державу, за своє життя і за своє майбутнє», - сказав він.

Читайте також:

Можливо зацікавить