Брав кредити на дівчину: 21-річний молодик з Волині у мережі продавав амуніцію, меблі та велосипеди

Брав кредити на дівчину: 21-річний молодик з Волині у мережі продавав амуніцію, меблі та велосипеди

На Волині судять чоловіка, який нібито продавав амуніцію, меблі та велосипеди у мережі, а в результаті надурив довірливих людей на 300 тисяч гривень. Правоохоронці зафіксували понад 100 епізодів шахрайства.

Окрім того, 21-річний волинянин користувався кредитною карткою дівчини, з якою раніше проживав. Остання разом із мамою прийшли до суду, щоб свідчити проти шахрая, повідомляють Волинські новини з посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

Нині обвинувачений перебуває під домашнім арештом. Серед багатьох потерпілих його шахрайських дій – колишня дівчина та її мама.

Більшість жертв замовляли в юнака велосипеди, повівшись на оголошення в мережі. Надсилали йому на картку кошти, натомість товари не отримували.

«Розмістив у соціальній мережі Facebook неправдиве оголошення щодо продажу велосипеда. У подальшому йому було надіслано на картку 850 гривень, однак обумовлений товар не надіслав, чим завдав потерпілому майнової шкоди на вказану суму», – інформувала прокурор Людмила Новік.

Дівчині, яка мешкала з обвинуваченим, пощастило менше. Користуючись її телефоном і карткою, юнак зняв щонайменше 5000 гривень.

Загалом спритник видурив у довірливих людей близько 300 тисяч гривень. Окрім велосипедів, збував фіктивні меблі. Як нагадала прокурор, обвинувачений не цурався навіть того, аби продавати клієнтам військову амуніцію, якої не було.

«Розмістив у мережі Facebook оголошення з приводу продажу військового спорядження. Заздалегідь не мав наміру реалізовувати таке військове спорядження. Заволодів коштами в сумі 4100 гривень, які потерпіла перерахувала на його банківську картку. Домовленості не виконав, чим вчинив кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, завдавши потерпілій майнової шкоди на згадану суму», – прокоментувала прокурор Людмила Новік.

Хлопець визнає себе винним частково. Зокрема не заперечує, що набирав кредитів на свою колишню дівчину. А от з іншими обвинуваченнями йому, мовляв, потрібно ознайомитися. Це понад 100 епізодів. Чотири обвинувальні акти стосовно шахрая нині об’єднано.

На минулі судові засідання він не приходив за станом здоров’я. Мовляв, місяць пролежав у лікарні. Тому часу ознайомитися з усім, у чому його звинувачують, не мав.

Розгляд справи відклали. Якщо вину юнака доведуть, йому загрожує штраф або громадські роботи, або ж до трьох років за ґратами.

Читайте також: 

Можливо зацікавить