До Луцька прибула допомога з Норвегії
![До Луцька прибула допомога з Норвегії](https://vsn.ua/storage/news/M2203uclTiZisawGT60Z9O7mrZOSo3L9bsjXKDt5.png)
У п’ятницю, 3 червня, до луцького центрального пункту допомоги прибула гуманітарна допомога з далекої Норвегії. На півночі її було зібрано силами посольства України, куди небайдужі норвежці мали змогу принести важливі для потребуючих речі.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Отож, до нас і прибуло шість палет із засобами особистої гігієни, продуктами харчування (в тому числі і дитячими), білизною, медикаментами, а також дитячим візочком. Ще три палети із схожим вантажем – у дорозі.
Луцький центральний пункт допомоги з перших днів війни збирає та розподіляє гуманітарну допомогу для військових, територіальної оборони та переселенців. Допомога, що прийшла до Луцька з Норвегії, також буде надана тим, хто цього потребуватиме.
![До Луцька прибула допомога з Норвегії](https://vsn.ua/storage/image-icons/Pwl6BXL2jLcsQlqSGGqbxmsUbqYfZcsRWPtZYqrz.jpg)
![До Луцька прибула допомога з Норвегії](https://vsn.ua/storage/image-icons/omNEqJjz48edqm9fWlXpo4BIZG18CTm5MuNowO38.jpg)
![До Луцька прибула допомога з Норвегії](https://vsn.ua/storage/image-icons/6etHV6zLYkzZv5BOCCjvGD6rH0AJhVnK34vU2DJe.jpg)
![До Луцька прибула допомога з Норвегії](https://vsn.ua/storage/image-icons/BuJAA7g2UW0K4Dk88bQr2pYoZs7bbLmfm8JjmPum.jpg)