Двійко чудових дітей залишилися без тата: на Волині попрощалися з Героєм Вадимом Панасюком
![Двійко чудових дітей залишилися без тата: на Волині попрощалися з Героєм Вадимом Панасюком](https://vsn.ua/storage/news/oFkSVnLlLxDHb9OgB1GZ4GL5ebGHILqlq0hrjjmf.png)
У четвер, 25 липня, у Ковелі на площі Героїв Майдану попрощалися з Героєм-земляком Вадимом Панасюком. Ще один Захисник поклав життя заради майбутнього своєї родини, свого міста та України, свободу і незалежність якої захищав за тисячі кілометрів від рідної домівки.
Про це повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка.
Вадим народився 17 березня 1985 року в Ковелі. Навчався в ліцеї №11. Закінчив Ковельське СПТУ-7, де здобув професію електрозварювальника. Він мав золоті руки, працював на будівництві, займався ремонтами. Трудився, не покладаючи рук, бо хотів, щоб його сім’я жила в достатку.
Свою майбутню дружину – Катерину Вадим зустрів у сусідній Голобській громаді, в селі Солотвин. За 15 років подружнього життя разом вони виховали двійко чудових дітей – 14-річну Дарину та на рік молодшого Сашка – обоє навчаються у ковельській школі №9.
«Важко знайти слова втіхи. Проте з нами назавжди залишаться світлі спогади про Вадима. І пам'ять про воїна, якого вбили, але не перемогли... Щирі співчуття родині Вадима Панасюка. Вічна пам’ять і слава Герою!» - висловлюють співчуття у дописі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!