Картини, які допоможуть армії: у Луцьку проводять благодійний аукціон для штабу “Ангар”

Картини, які допоможуть армії: у Луцьку проводять благодійний аукціон для штабу “Ангар”

Картини художника-анімаліста Юрія Чайки можна придбати на благодійному аукціоні. Усі виручені кошти підуть у Волонтерський центр «Ангар» і будуть спрямовані на потреби Збройних сил України.

Таку ініціативу спільно із художником організувала Будівельна компанія «Інвестор». Компанія викупила три роботи Юрія Чайки і розпочала аукціон. Це - інтер’єрні полотна «Elephant», «Two cows» та «Comondor».

Умови аукціону прості – у соцмережах (фейсбук та інстаграм) обрати картину, яка сподобалася, і в коментарях під її фотографією написати ціну, за яку готові купити.

Стартова вартість картини - 300 $, мінімальний крок ставки - 10$.

Аукціон буде тривати до 13:00 12 травня. Переможе той, хто запропонує найвищу ціну.

Для участі в аукціоні - переходьте за посиланнями у соцмережі👇

ЛОТ № 1 «COMONDOR» - https://www.facebook.com/investorlutsk

ЛОТ № 2 «TWO COWS» - https://www.facebook.com/investorlutsk

ЛОТ № 3 «ELEPHANT» - https://www.instagram.com

Картина, виграна в аукціоні, буде не просто красивим елементом інтер’єру. Вона стане символом вашої участі у наближенні нашої Перемоги!

 

Виставлені на аукціон картини, їхній масштаб та особливу техніку виконання, яка прочитується у фактурних деталях та особливих кольорах, можна побачити і вживу. Для цього завітайте в офіс компанії «Інвестор» за адресою: м. Луцьк, вул. Коперника, 13, 3 поверх.

"Two cows"

"Elephant"

"Comondor"

Більшість своїх картин Юрій Чайка називає інтер'єрними. Сюжети і кольорова гама таких картин додають індивідуального характеру кімнатам та будинкам, доповнюють атмосферу, а часто - навіть створюють її.

Особлива серія картин Юрія Чайки - зображення тварин і птахів. Ці картини - яскраві, дуже стильні і виконані в особливій авторській техніці, яка передає фактуру шкіри та хутра звірів.

Детальніше познайомитися з творчістю Юрія Чайки можна, прочитавши інтерв’ю: «Імениті художники дивуються, чого це мої «неакадемічні» мазки продаються».

Можливо зацікавить