Кому призи від переможців «Євробачення»? Віддають мікрофон та знамениту рожеву панамку: збирають кошти для ЗСУ

Кому призи від переможців «Євробачення»? Віддають мікрофон та знамениту рожеву панамку: збирають кошти для ЗСУ

Гурт Kalush Orchestra із шоуменом та волонтером Сергієм Притулою організували розіграш свого мікрофона та головного аксесуара соліста Олега Псюка – рожевої панамки. Зібрані кошти спрямують на допомогу армії.

Про це повідомили під час трансляції на сторінці Притули.

«Отже, панамка з потом і слізьми соліста гурту Олега Псюка може стати вашою всього за 200 грн. Щоб взяти участь у розіграші, переказуйте внески на цю «банку» нашого Фонду в Монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/1283iHXvsQ

У розіграші панами беруть участь внески звичайними грошима. За кожні 200 грн ви отримуєте один запис у таблиці, з якої випадковим чином визначимо переможця. Більше донатів робите – більше шансів на перемогу. Просимо вас подбати, щоб внески були кратні 200.

Після завершення розіграшу наші партнери з Монобанк рандомно оберуть переможця. Він і отримає рожеву панаму», – йдеться у повідомленні. 

Якщо ви не клієнт Монобанку, у коментарі до платежу додайте свій номер телефона, щоб організатори могли зв’язатися з вами у разі перемоги.

А от щоб позмагатися за кришталевий мікрофон, донатити можна і на криптогаманець, і в «банку» Монобанку Фонду Притули.

ETH

0x557f10757Ef9E28E23E33c82B6d8c035189D7f3f

Хто зробить найбільший донат серед усіх внесків криптою або звичайною валютою, отримає цей приз переможців «Євробачення-2022».

 

Можливо зацікавить