Курсанти луцького вишу склали присягу Україні
![Курсанти луцького вишу склали присягу Україні](https://vsn.ua/storage/news/P8qPK5Mt2TEw1sIZrOjwiNnGkyhz9O98sImZrVfV.png)
49 курсантів Луцького національного технічного університету склали урочисту присягу на вірність українському народові.
Про подію розповів голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.
«По-особливому трепетними стали сьогоднішні урочистості з нагоди п’ятого випуску військової кафедри ЛНТУ. В умовах війни подвиг кожного, хто вирішив стати захисником України – визначальний для зміцнення всієї держави», - написав він та поділився світлинами із заходу.
![Курсанти луцького вишу склали присягу Україні](https://vsn.ua/storage/image-icons/iVmdUsL1vBAEknRnybirNAieWg9YCOHDg2Lp07Pu.jpg)
![Курсанти луцького вишу склали присягу Україні](https://vsn.ua/storage/image-icons/hl4qVIMkwmQtOLL47FCapy0smvBxWVj99ztnfl7n.jpg)
![Курсанти луцького вишу склали присягу Україні](https://vsn.ua/storage/image-icons/2Gq8cc0Q2khBJ2KWsQstYkyPWl05tRKNWD1hoSXm.jpg)