Лікарня не відмовляє жодній людині, - медик з Волині про реабілітаційний центр у Львові
Національний реабілітаційний центр «Незламні» Першого медоб’єднання Львова відкрив майстерню протезування. Це дасть змогу встановлювати сто протезів на місяць. До команди протезистів приєдналися військові, які втратили кінцівки на війні.
Відкриття першої черги відбулося у вівторок, 11 квітня, повідомили у Львівській міській раді.
Тут вже працюють із реабілітологами пацієнти центру «Незламні». Це 7 поверхів із найсучаснішим обладнанням для відновлення, і щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.
Корпус реабілітації Національного центру «Незламні» з’єднали із головним корпусом лікарні скляним мостом. Повний цикл надання допомоги забезпечить співпраця з хірургами, травматологами та іншими фахівцями, які працюють в команді медзакладу, а також доступність до всього необхідного діагностичного обладнання.
В новому корпусі реабілітаційного центру встановили сучасне обладнання: роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички, які допомагають рухати рукою, тощо. Також тут є реабілітаційні зали зі сталевими підйомниками, аби прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати.
Невдовзі запрацює і басейн, адже реабілітація у воді – невід'ємна складова відновлення. Також у корпусі є ерготерапевтична квартира з кухнею, де пацієнтів вчитимуть про себе дбати у максимально домашніх умовах. Ерготерапевти допомагатимуть знову тримати в руках зубну щітку чи олівець. Також тут створять імітацію магазину, де пацієнти зможуть тренуватися робити покупки.
Фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть пліч-о-пліч з психологами та психотерапевтами.
Напередодні відкриття колишній очільник Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання, а нині - керівник першого медичного об'єднання Львова Олег Самчук у коментарі виданню «Львівська пошта» запевнив, що підхід до кожного пацієнта має бути індивідуальний.
«Кожна людина, постраждала через війну, має відновитися. Хочемо, щоби світові технології в медицині були доступні нашим лікарям і пацієнтам в Україні. Тим, у кого, наприклад, немає кінцівки, пошкоджена щелепа, уражені око, печінка або кишківник унаслідок вибуху снаряда чи міни, надаватимемо кваліфіковану комплексну допомогу. Крок за кроком обладнаємо сучасний корпус центру. Здійснимо, зокрема, реконструкцію семиповерхової будівлі колишньої поліклініки. Запроваджуємо нові технології, переймаємо досвід іноземних колег», - розповів він.
Читайте також:
- Лікар з Волині хоче викупити готель для пацієнтів на час реабілітації та протезування
- Волинянин оголосив про потужний набір медиків у лікарню мрії: можна без досвіду, але з великим бажанням