Луцька майстриня розповіла, як креативно запакувати новорічний подарунок
Придбати новорічні подарунки для близьких - лише перший крок, адже святковий настрій від такого сюрпризу у великій мірі залежить і від пакування. Луцька майстриня Світлана Гриненко розповіла журналістам ВСН, як за допомогою звичних матеріалів створити оригінальні пакування для новорічних подарунків.
Тенденціями в оформленні будь-чого уже кілька років поспіль є еко-стиль, мінімалізм і ручна робота. Пакування подарунків - не виняток, а за допомогою нехитрих матеріалів можна створити справжні витвори мистецтва.
«Наприклад, газета, яка ще 30 років тому служила основним обгортковим матеріалом, сьогодні – майже рідкість, тому активно застосовується у якості святкового стилізованого пакування», - зауважила Світлана Гриненко.
За словами Світлани Гриненко, аби оригінально запакувати подарунок, не обов'язково обирати дорогі матеріали. Варто звернути увагу на мішковину, журнальні вирізки, в'язані фрагменти, шишки, ялинові гілки, сушені квіти тощо.
ТОП-20 ідей для оригінального пакування новорічного подарунка власноруч:
- Обернути згорток або коробку з подарунком в поліграфію: географічні карти або старі атласи. Зав'язати красиву стрічку.
- Використати старий в'язаний светр. Таке пакування допоможе створити дійсно зимовий настрій.
- Бант при пакуванні не є обов'язковим. Його можна замінити милим помпоном зі старої шапки або зробити з в'язальної пряжі власноруч.
- Дуже органічно виглядають на пакуванні шишки та гілочки. Такі органічні рішення зараз дуже популярні.
- Використати балончик зі сріблястою або золотою фарбою та перетворити будь-який предмет на вишукану прикрасу (шишки, гілочки, листя тощо).
- Паперове пакування можна прикрасити вишивкою. Діяти потрібно обережно, щоб папір не порвався. Це можуть бути ініціали адресата подарунка або невеликий візерунок.
- Пофарбувати коробку з подарунком чорною грифельною фарбою, а побажання написати на ній білою крейдою, ніби на шкільній дошці.
- Закріпити пакування можна машинним швом, тобто прошити пакет на швейній машинці.
- Папір необхідного кольору можна створити власноруч за допомогою фарб, найкраще – акварельних. Хоча і грубі мазки олійних фарб теж будуть ефектні.
- Використати популярні пальчикові фарби для малюків. Найпростіша упаковка заграє новими фарбами, якщо на ній зробити простий малюнок, навіть пальцем.
- Солоне тісто дуже схоже на пластилін або глину, а в той же час його легко можна запекти, сформувати з нього будь-який предмет. Ми пропонуємо, щоб це були милі ярлички. Можна виліпити ярлички та зробити на них написи або ж відбитки якихось предметів: квітів, мережива, тварин тощо. Після запікання такі бірочки прикріпити до стрічки або мотузки, якою зав`язати святкове пакування.
- В'язані гачком серветки, накладені поверх паперової упаковки і «підперезані» стрічкою, стануть гарним елементом декору для пакування подарунка.
- Креативним рішенням стануть 3D фігурки, прикріплені до коробок. Наприклад, орігамі.
- Замість бантика або на додаток до нього можна використовувати палички кориці. Це красиво, незвично і дуже ароматно. Якщо підготуватися до такого варіанту заздалегідь, то корицю можна доповнити засушеними кільцями апельсина.
- Прив'язати до подарунка печиво тематичних форм: ялинки, олені, сніжинки тощо.
- Екстравагантною заміною звичним бантикам може виступити дріт. Щоправда, його треба обмотати кольоровими нитками, надавши потрібну форму. Це можуть бути ініціали, сердечка або інші форми.
- Використовуючи нитки або паперові смуги можна створити піксельне переплетіння. Лаконічно, стильно та незвично.
- Вирізати з паперу традиційну сніжинку та доповнити пакування, приклавши її до згортку, й обгорнувши мотузкою.
- Поєднувати в одному подарунку можна різні ідеї: нотний лист, крафтовий папір, мішковина, ягоди горобини тощо.
- Душевною й особистісною прикрасою подарунка близькій людині може стати прикладена до коробки спільна світлина.
Читайте також:
- Старовинний символ Різдва «Павук»: як виготовити декорацію власноруч
- «Черпаю ідеї уві сні»: майстриня з Донеччини підкорює Волинь
- Перетворила улюблену справу в бізнес: волинянка виготовляє новорічні гноми