На війні загинув молодий Герой з Луцька Павло Антонюк
![На війні загинув молодий Герой з Луцька Павло Антонюк](https://vsn.ua/storage/news/keTjpombEOAfYbFBRsqgSleOXeqo6wDesWoKnQoc.png)
На війні з російськими окупантами загинув 35-річний Герой з Луцька Павло Миколайович Антонюк.
Лучанин Павло Антонюк, 16.01.1989 року народження був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду гранатометника 3 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону. Про це повідомив мер Луцька Ігор Поліщук.
Солдат Антонюк Павло Миколайович загинув 11 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Залізне Донецької області.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!