На Волині для переселенців проводять екскурсії стародавнім містом
![На Волині для переселенців проводять екскурсії стародавнім містом](https://vsn.ua/storage/news/myEb3kbuGUZgIt5HXPMatWsT2uPliBrzh9czZ65L.png)
Про це повідомляють на сторінці музею.
Зокрема, 26 березня для 20 людей з Харкова, Запоріжжя, Волновахи, Бучі було проведено пізнавальну екскурсію "Стежками стародавнього Володимира".
Діти та дорослі з цікавістю послухали розповідь екскурсовода про минуле княжого Володимира, побували в Успенському соборі, Василівській церкві, Соборі Різдва Христового, підземній церкві рівноапостольної княгині Ольги, пройшлися валами та посиділи на найбільшому в Україні князівському троні.
![На Волині для переселенців проводять екскурсії стародавнім містом](https://vsn.ua/storage/image-icons/ncbu4jdOPRleJD9M3BdxVJf4ndlT19m76nsMniTi.jpg)