На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»

ліс

У суботу, 20 квітня, на Волині в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet  з нагоди Дня довкілля посадили «Ліси захисників і захисниць України».

Про це повідомила депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко.

За її словами, акція окрім основної мети – озеленити планету, створена також для того, щоб вшанувати символічним висадженням дерев честь і памʼять воїнів, які захищають Україну.

«5 тисяч 900 сіянців! Саме стільки в рамках нашої щорічної висадки ми посадили у Колківському лісництві філії «Колківське лісове господарство» ДП «Ліси України» відновивши площу 0,9 га. Ми садили ліс, об’єднавши дітей та дорослих, різних професій, разом із захисниками України, які наразі реабілітуються у Луцьку», - написала жінка.

На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»

Учасники висаджень із різних куточків України та світу доєднувались до телемарафону і в результаті вдалося висадити близько 3 млн дерев у 7 країнах світу та всіх областях України.

Проєкт «Озеленення Планети» стартував у 2020 році під назвою «Озеленення України», а згодом трансформувався в глобальну екологічну ініціативу «Greening of the Planet». Станом на початок 2024 року усього було висаджено 41 мільйон дерев у 141 країні світу понад 7 мільйонами людей.

На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»

Читайте також:

Можливо зацікавить

світло графік

25 червня на Волині вимикатимуть світло: деталі

війна хореограф

Проходив реабілітацію у Луцьку: на війні загинув відомий хореограф, який повернувся на фронт після втрати ноги

Війна втрати

Трагічна звістка: на війні загинув захисник з Волині Руслан Рябий

школа серпень

Чи почнуть цьогоріч волинські школи навчальний рік у серпні

Фіолет ЗСУ

«Це війна на виживання українців»: музикант з Луцька пояснив, чому пішов на фронт на третій рік вторгнення

Конфіскували 100 тисяч валюти і понад 61 тисячу гривень: на Волині судили експосадовця-хабарника

Конфіскували 100 тисяч валюти і понад 61 тисячу гривень: на Волині судили експосадовця-хабарника

Мобілізація послуги

Посилення мобілізації: що не можна буде зробити без військового квитка

Сініцин війна

Відомий військовий з Луцька «розгромив» «мирні» ініціативи Росії

Романчук футбол

Українець у збірній Польщі: як уродженець Волині став партнером Левандовського, у чому звинувачує Бандеру і чому його ображають поляки