На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»
![ліс](https://vsn.ua/storage/news/KD7C00v100J16ThsR7avvGciDtNPnd0gjf8dKpZv.png)
У суботу, 20 квітня, на Волині в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet з нагоди Дня довкілля посадили «Ліси захисників і захисниць України».
Про це повідомила депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко.
За її словами, акція окрім основної мети – озеленити планету, створена також для того, щоб вшанувати символічним висадженням дерев честь і памʼять воїнів, які захищають Україну.
«5 тисяч 900 сіянців! Саме стільки в рамках нашої щорічної висадки ми посадили у Колківському лісництві філії «Колківське лісове господарство» ДП «Ліси України» відновивши площу 0,9 га. Ми садили ліс, об’єднавши дітей та дорослих, різних професій, разом із захисниками України, які наразі реабілітуються у Луцьку», - написала жінка.
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/SBQsiSpK91IT2ZMTYMhxzG4QhY137biFZVh45aiv.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/OTWpzo7TUFYjta6ZnLZkFdYgrXD8hbtciuhm0CFd.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/5qcJKcMTKm2DsffcIwSVPLy8DCKMhz1jHC1AJFGZ.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/KGEF4eQoFQgBJQCzyL7GCsKaNaCwN4KpcxAfWUz4.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/CxhzylEupQ4mqwzE1r41hIOwsM4FGVwvnCdCpUQA.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/4ffIcr8RLxlTPcDilxyVOfmjA9uBndyYOcwAdbi5.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/TSXjXnwHlYFWlwo4HxRZjG4ahquBKbe3k5dNYQnG.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/Try451bFcXr61BGWQXqUEIv8qKnwGMvQeJpD2rbH.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/G2YC1dYWCm3fFmgVhsYJiw3euJoYFUYxNpjSZ2Dv.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/HPR4fBxgLuhV9uRIvk4tHBHQYkPIOLJIq0YrfCuH.jpg)
Учасники висаджень із різних куточків України та світу доєднувались до телемарафону і в результаті вдалося висадити близько 3 млн дерев у 7 країнах світу та всіх областях України.
Проєкт «Озеленення Планети» стартував у 2020 році під назвою «Озеленення України», а згодом трансформувався в глобальну екологічну ініціативу «Greening of the Planet». Станом на початок 2024 року усього було висаджено 41 мільйон дерев у 141 країні світу понад 7 мільйонами людей.
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/mwh7FK3sJFZDqwy20aEvEMdM2Y2EIe1LywuOxAA7.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/9gqXbslJw83uZ0g1H5ETkj2ILf8Spm48fa912khO.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/zRuAbwTcoQCK3kspm3C6KFmuR3Y94uY4rdpz571h.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/2OCCfYtjM9nIg0goEjiV3yahXUBkfXSnE4BPiKgO.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/kUuBZMisL4EUhWDT21IdUzfm9yqjTal3jNUxvakj.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/tAaht1B51JVR7BgMB9IR2sj46jVBL6ICjrz74Gii.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/SLvKXdjz5zAnAFXyA1pBw3K0bGaXwUpJLGgHIVZD.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/wTKxCIpaBqWt3g4Yok0wcbqfRSd6mlFDTV8Wbe4y.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/SmId2JPT6BpCG3rEhKnp7Lo6MvQc6O6jFvMLqNs9.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/CiAHYkXik5EPmm7kxToS30IJbCKz5ZrUhbn9f3fQ.jpg)
![На Волині посадили «Ліси захисників і захисниць України»](https://vsn.ua/storage/image-icons/9W0GgFJaVLPCIigXsB230LvcY2BqmPCwbUs4wxx6.jpg)
Читайте також:
- На Волині стартував грибний сезон
- Великдень 2024: що треба встигнути посадити та посіяти на городі до свята