Під час тривог - розмальовують стіни: у громаді на Волині є незвичне укриття
У Берестечку, що на Волині, учні зразкової студії декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Дивосвіт» під час повітряних тривог розмальовують стіну укриття. Ідея виникла у вересні, а вже наприкінці листопада патріотичну картину планують завершити.
Укриття Берестечківського Центру музично-естетичної освіти школярів помітно вирізняється серед укриттів інших навчальних закладів. Недаремно ж студія Центру має звання зразкової, а про її учнів знають далеко за межами громади. Діти, що тут навчаються, під час повітряних тривог беруть у руки пензлі та разом створюють патріотичну картину.
Директорка Берестечківського Центру музично-естетичної освіти школярів Оксана Данилюк розповіла виданню ВСН, що малюнок виконують у стилі Самчиківського розпису:
«Цей малюнок - авторський, у стилі Самчиківського розпису, який зараз активно відроджують в Україні. Діти почали розмальовувати у вересні, під час повітряних тривог».
Також у закладі планують у патріотичному стилі розмалювати і фасад Центру. Для цього керівництво звернулося до благодійників, аби ті посприяли.
Керівниця зразкової студії декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Ганна Бойко зауважила, що стіну розмальовують діти різного віку, наймолодшій - 7 років:
«Дівчаткам Голуб Ангеліні, Афанасьєвій Єлизаветі та Біскуп Поліні по 13 роківАфанасьєвій Анні та Бойко Матвію -10, а наймолодшій, Гаврилюк Мирославі, 7 років. Діти підтримали ідею розмалювати стіну укриття з радістю та ентузіазмом».
Закінчити розпис стіни в укритті планують до Дня Гідності та Свободи, який щорічно відзначають 21 листопада.
Нагадаємо, нещодавно у місті Берестечко відбулося урочисте відкриття інтеграційного спортивного простору. Телевізор, тренажери та інший спортивний інвентар встановили у Центрі музично-естетичної освіти школярів.
Читайте також:
- «Нічого подібного тут ніколи не було»: у місті на Волині запрацювала тренажерна зала
- «Ми про нього мріяли»: у місті на Волині реалізували благодійний проєкт
- «Щирий борщ»: на Волині переселенці приготували 40 літрів борщу