Поляки пропускатимуть 5 легкових авто щопівгодини на волинському пункті пропуску

Поляки пропускатимуть 5 легкових авто щопівгодини на волинському пункті пропуску

Через міжнародний пункт пропуску на Волині «Устилуг-Зосин» з 16:00 20 лютого польські протестувальники будуть пропускати по 5 легкових автомобілів кожні пів години в обох напрямках.

До цього впродовж чотирьох годин із польського боку кордону діяла повна блокада, розповіла Суспільному речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

«Щодо вантажних автомобілів: один вантажний автомобіль слідуватиме на виїзд з України й три вантажні пропускатимуть на в’їзд в Україну в годину. На рух автобусів протест не впливатиме і здійснюватиметься у звичному режимі», — сказала речниця.

Зі слів Маргарити Вершиніної, з українського боку кордону на «Устилузі» черг легкових автівок наразі немає, на виїзд очікують до 10 автомобілів.

Триває польська блокада також на міжнародному пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Як розповіла Валентина Черниш, польські протестувальники вже третій день не пропускають на в’їзд до Польщі жодного українського вантажу. Каже: 20 лютого до 19:00 учасники акції протесту блокуватимуть рух вантажівок в обох напрямках.

Через «Ягодин» з 9:00 до 12:00, зазначила Валентина Черниш, в'їхало сім транспортних засобів, на виїзд — жодного.

«Це триватиме до сьогоднішнього вечора, а далі побачать по ситуації. Залізничні пункти пропуску в межах Волинської області працюють в штатному режимі», — додала речниця Волинської митниці.

Читайте також: 

Можливо зацікавить