Родинам загиблих прикордонників з Волині вручили державні відзнаки Героїв

Родинам загиблих прикордонників з Волині вручили державні відзнаки Героїв

У гарнізонному храмі Волинського прикордонного загону - церкві святого Юрія Переможця - відбулося вручення нагород рідним воїнів-прикордонників, які загинули під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Згідно з Указом Президента, за мужність і самовідданість та сумлінне й бездоганне служіння Українському народові орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено старших сержантів Віталія Веремчука та Артема Шевчука. Обидва воїни служили у прикордонній комендатурі швидкого реагування Волинського прикордонного загону та виконували бойові завдання на сході нашої держави. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Відзнаки з рук першого заступника начальника загону-начальника штабу Дмитра Сутіна - отримали батько Артема та дружина Віталія. Також рідним Артема Шевчука передали нагрудний знак «Відмінний прикордонник», яким воїна нагородив голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко за кілька днів до його загибелі. 22-річний уродженець села Вощатин Володимирського району був оператором БПЛА та віддав своє життя у грудні 2024 року, обороняючи кордон поблизу населеного пункту Басове на Харківщині.

34-річний житель Дубівської громади, що на Ковельщині, Віталій Веремчук, був кулеметником і загинув 6 лютого минулого року, захищаючи від загарбників місто Авдіївка на Донеччині.

Водночас родинам двох військовослужбовців Донецького прикордонного загону - старшого солдата Івана Барана та старшого сержанта Василя Солодухи - були вручені медалі «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Обидва воїни - і 53-річний житель села Хотешів Камінь-Каширського району Іван Баран, і 45-річний житель села Смолярі Ковельського району Василь Солодуха - загинули торік у грудні в районі населеного пункту Землянка Харківської області. Нагороду Івана отримали його сини. Медаль Василя вручили батькові.

Військові капелани о. Михайло та о. Руслан відслужили панахиду за загиблими. Згодом родичі захисників відвідали музей Волинського прикордонного загону, де бережуть пам’ять про побратимів, які поклали свої життя за нашу волю і свободу.

Читайте також: 

Можливо зацікавить

Президент відзначив ректорку ЛНТУ високою державною нагородою

Президент відзначив ректорку ЛНТУ високою державною нагородою

Востаннє додому повертається Герой з Волині Руслан Антонюк, який загинув у грудні 2024 року

Востаннє додому повертається Герой з Волині Руслан Антонюк, який загинув у грудні 2024 року

Діти Героїв із Луцької та Сумської громад поїхали на відпочинок за кордон

Діти Героїв із Луцької та Сумської громад поїхали на відпочинок за кордон

Антисанітарія, побої, голод, затримка розвитку: на Волині судили подружжя за знущання над дітьми

Антисанітарія, побої, голод, затримка розвитку: на Волині судили подружжя за знущання над дітьми

Навіки 38: на Волині відкрили меморіальну дошку поліцейському-добровольцю Юрію Кривошапці
відео

Навіки 38: на Волині відкрили меморіальну дошку поліцейському-добровольцю Юрію Кривошапці

Познайомилися у Телеграмі: на Волині судили чоловіка, від якого у 15 років завагітніла і народила дівчина

Познайомилися у Телеграмі: на Волині судили чоловіка, від якого у 15 років завагітніла і народила дівчина

Після двох років невідомості «на щиті» повертається Герой з Волині Володимир Леонець

Після двох років невідомості «на щиті» повертається Герой з Волині Володимир Леонець

На Волині за добу через людську необережність трапилося сім пожеж

На Волині за добу через людську необережність трапилося сім пожеж

Понад шість десятиліть такого не було: у Луцьку зафіксували новий температурний рекорд

Понад шість десятиліть такого не було: у Луцьку зафіксували новий температурний рекорд