У Луцьку - нова процедура здачі аналізів у дитячій поліклініці
У Луцькій міській дитячій поліклініці оновили і спростили процес отримання лабораторних аналізів. Відтепер пацієнту не потрібно забирати результати у реєстратурі, вони одразу надходять у його електронний кабінет в базі лікаря. Які саме зміни впровадили, дізнавалися журналісти ВСН.
Нещодавно у КП «Луцька міська дитяча поліклініка» запрацювала лабораторно-інформаційна система (ЛІС), завдяки впровадженню якої результати аналізів не будуть губитися та навантаження на реєструтуру зменшиться. Аби запустити ЛІС - готувалися з весни, розповідають у закладі.
«Впровадження лабораторно-інформаційної система - це вихід на сучасний рівень, саме так працюють іноземні та приватні лабораторії. Ми почали готуватися з кінця весни, аби впровадження ЛІС пройшло вдало: наші розробники створили цю систему та адаптували її до наших потреб. Тож відтепер пацієнту не потрібно забирати результати аналізів у реєстратурі та приходити до лікаря з папірцями, адже ці результати надходять одразу у електронний кабінет пацієнта і лікар їх бачить», - розповіла директорка КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська.
Оксана Лєщинська повідомила виданню ВСН, що віднині кожен аналіз, на який направляє лікар, має свій штрих-код, який містить дані про пацієнта, тож результати не губитимуться. Також це мінімізує людський фактор та розвантажує реєстратуру поліклініки.
«Таким чином ми розгрузили реєстратуру та спростили процес отримання результатів аналізів. Впровадження оновлень відбувалося весь минулий тиждень, лабораторія працювала набагато довше, аби набути практичні навички працювати з системою. Ми просили пацієнтів ставитися з розумінням, адже будь-які зміни потребують напрацювань», - зауважила Оксана Лєщинська.
Наразі у дитячій поліклініці проходить процес удосконалення роботи з ЛІС, тож у закладі понаднормово залишаються двоє лаборантів щоденно, які до 18 години опрацьовують весь біо-матеріал, забір якого провели.
«Нам потрібно набути практичні навички, тож дівчата сидять до вечора. Але ця система надзвичайно спростить весь процес загалом. Хоч ми і державний заклад, проте живемо в конкурентному середовищі з приватниками і даємо людям право вибору. Аналізи, які здають у нас за електронними направленнями - безоплатні, і це дуже важливо, адже медицина і фармація в наш час - недешеві», - розповіла Оксана Лєщинська.
У Луцькій дитячій поліклініці наголошують: поки триває вдосконалення системи, можливо із затримкою, але приймуть всіх пацієнтів.
Читайте також:
- Як безоплатно вакцинувати дитину від ВПЛ у поліклініці Луцька
- Депутати перевірили, як працює луцька стоматполіклініка з новим керівником
- «3500 прийомів у день», - директорка Луцької дитячої поліклініки обурена величезною кількістю відвідувань