У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги

У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги

У Луцькій міській територіальній громаді ремонтують вулиці та дороги. Більшу частину з них вже зробили, на частині доріг роботи тривають, а ще частину розпочнуть ремонтувати незабаром, аби встигнути завершити за хорошої погоди. 

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Ігор Поліщук.

«Більшість цих доріг були такими, що людям було важко пройти, особливо в дощову погоду, автомобілі їздили через ями. Ми обрали одні з найгірших доріг та прийняли рішення їх ремонтувати», - наголосив міський голова.

Так, у селі Милушин уже відремонтовано 2,6 кілометри дороги на вулиці Хутірській, залишилось облаштувати лише узбіччя. Дороги вже відремонтовано на вулиці Лісовій у Заборолі та Лисенка у Великому Омелянику. В Луцьку асфальтне покриття зробили на вулицях Салтикова-Щедріна та Балакірєва. У Дачному триває ремонт на вулицях Гагаріна та Івана Франка, а в Прилуцькому відремонтовано вулицю Андрузького.

У Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дорогиУ Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги

Можливо зацікавить