У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/news/JFMc78VG1LCtqoagMBJwTdXlgeGt9nEAacPAAQSq.png)
У Луцькій міській територіальній громаді ремонтують вулиці та дороги. Більшу частину з них вже зробили, на частині доріг роботи тривають, а ще частину розпочнуть ремонтувати незабаром, аби встигнути завершити за хорошої погоди.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Ігор Поліщук.
«Більшість цих доріг були такими, що людям було важко пройти, особливо в дощову погоду, автомобілі їздили через ями. Ми обрали одні з найгірших доріг та прийняли рішення їх ремонтувати», - наголосив міський голова.
Так, у селі Милушин уже відремонтовано 2,6 кілометри дороги на вулиці Хутірській, залишилось облаштувати лише узбіччя. Дороги вже відремонтовано на вулиці Лісовій у Заборолі та Лисенка у Великому Омелянику. В Луцьку асфальтне покриття зробили на вулицях Салтикова-Щедріна та Балакірєва. У Дачному триває ремонт на вулицях Гагаріна та Івана Франка, а в Прилуцькому відремонтовано вулицю Андрузького.
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/1LIDETMyb78sCXI0D6E6ZUTgjMbYWVAGGSd365rn.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/QYXWJVWDuGZidZMjdQho3b5GIVg1zxtkQUU3SWdS.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/ggD51dQsPXpUjVlcYXySALwE90ZKN0G0PG1Dw71D.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/HwrM2fXP0ka76hWxUdNhr4QfQnLV8jWlh7A7YpVA.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/ytxe0gMDTBJV5zbo8F9KRtLarkf8FZOoeDw80AIg.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/92nBu8hP6fiD3OiuwJKCbfFwJGVWu4X101Id23RN.jpg)
![У Луцькій громаді ремонтують аварійні дороги](https://vsn.ua/storage/image-icons/dCrFFuH5BvkGSJ6QgXOeYoOnMQJ6bm00xqw2ZcuS.jpg)