У Луцьку малозахищені отримають харчі в межах продовольчої програми від ООН

У Луцьку малозахищені отримають харчі в межах продовольчої програми від ООН

Територіальний центр соцобслуговування Луцька розпочав видачу продуктів харчування малозахищеним. У Луцькій громаді таких родин 274. Першими, хто отримав борошно, горох та м’ясні тушонки, стали сім’ї в яких є недієздатних осіб.   

Про це пишуть на сайті Луцької міської ради.

«У нашій громаді 274 таких сім’ї. За продовольчою програмою від ООН вони отримують 25 кілограм борошна та 5 кілограм гороху, а від Фонду «Тільки разом» - 3 банки м’ясних консервів», – каже директор територіального центру соціального обслуговування Галина Шатецька.

Аби не утворювалось скупчення людей, спеціалісти терцентру телефонують громадянам та запрошують на конкретну годину. А тим, хто не може прийти сам, продукти доставляють автомобілем.

Директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода наголошує, що така допомога вкрай важлива для малозахищених категорій населення.

«Це приємний сюрприз для людей. Дуже важливо в такий складний час, підтримувати громадян. Особливо приємно, що не лише міжнародні організації допомагають, а й наші місцеві благодійники», - зазначила вона.

 

Можливо зацікавить