У Луцьку помер священник
![У Луцьку помер священник](https://vsn.ua/storage/news/ud4IHsCZqZhzQkLpW1FckNL76tDv10HgdY8Ek1Ss.png)
На 63-ому році життя відійшов до Господа клірик Волинської єпархії, настоятель Свято-Іллінського храму міста Луцька протоієрей Микола Гоменюк.
Священник помер у четвер, 30 листопада 2023 року. Про це повідомляє Православна Волинь.
Священник родом з села Бокійма Млинівського району Рівненської області. З 14 грудня 1995 року був призначений настоятелем Свято-Іллінської парафії м. Луцьк та разом з громадою збудував храм у районі ГПЗ.
Відспівування священника відбудеться у суботу, 2 грудня, в Свято-Іллінському храмі Луцька (район ГПЗ). Початок Божественної літургії – о 8 годині. Опісля – чин заупокійного відспівування.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлого.