У Луцьку прощалися з загиблим під Ірпінем Захисником
![У Луцьку прощалися з загиблим під Ірпінем Захисником](https://vsn.ua/storage/news/TOPGYXdeM7zSpHUReEYEKyws3FxE6mS67AEGqdRB.png)
Сьогодні у Будинку панахиди на проспекті Василя Мойсея відбулось прощання із загиблим у війні з росією матросом 503-го окремого батальйону морської піхоти Приступою Михайлом, 1994 року народження. Герой загинув 5 березня в боях під Ірпінем Київської області. Про це повідомляє Луцька міська рада.
Громадськість міста віддала шану військовослужбовцю та провела його у останню путь.
«На превеликий жаль, ця страшна війна забрала вже не одне життя молодих хлопців. Ми маємо кожен на своєму місці зробити усе для того, щоб вона закінчилася якнайшвидше - перемогою. А опісля перемоги - щоб якнайшвидше збулася мрія цих Героїв. А це щаслива, успішна, процвітаюча та вільна Україна”, - зазначив міський голова Ігор Поліщук.